O firmie

Wierzymy, że to w małych tkwi największy potencjał

AME Group to niewielka firma z południa Polski. Bliskie sąsiedztwo gór – zachwycającego Beskidu Śląskiego – nieustannie przypomina nam o tym, że droga do celu jest pełna przeciwności losu, ale…
 
…nagroda dla tych, którzy dotrą na szczyt jest warta tego trudu.

Na naszej biznesowej drodze inspirujemy się dziecięcą naturą. To w najmłodszych tkwi niczym nieograniczona kreatywność, niegasnąca ciekawość świata, odwaga w tworzeniu rzeczy niezwykłych i ogromna siła do realizowania marzeń. Tymi wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy i robimy wszystko, by nasze produkty były ich odzwierciedleniem.

Z myślą o rodzinie

Jesteśmy rodzinną firmą – nie tylko dlatego, że łączą nas więzy krwi i powinowactwo, ale również dlatego, że z naszymi propozycjami chcemy trafić do każdego domu.

Jak?

Tworząc zabawki, które są uniwersalne.
Nie przygotowujemy zestawów dedykowanych wyłącznie dla dziewczynek lub tylko dla chłopców. Nasze produkty nie mają też ograniczeń wiekowych (za wyjątkiem najdrobniejszych klocków przeznaczonych dla dzieci powyżej 3 roku życia). Zapewniamy, że zabawki sprawią frajdę zarówno kilkulatkom, jak i seniorom rodu, którzy zechcą spędzić miły czas z wnukami.

Tworząc zabawki, które są ponadczasowe.
Nie ulegamy modzie tworzeniu zabawek, które tylko w jednym momencie są „na czasie”. Nasze produkty są „na czasie” cały czas! Uniwersalne kolory i ponadczasowy design sprawiają, że cieszyć będą obecne pokolenie, a potem rodzeństwo, a potem… kto wie? Może dzieci naszych dzieci? Jednego jesteśmy pewni – ich forma nawet dla naszych wnuków będzie atrakcyjna.

Tworząc zabawki, które są trwałe.
Zajmujemy się procesem produkcyjnym od podstaw. Zdajemy sobie sprawę z surowych wymagań stawianych produktom dla dzieci, dlatego używamy materiałów najwyższej jakości. To gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych i trwałość zabawek na naprawdę dłuuugie lata. 
 


go up