Poznaj nas

Poznaj nasz zespół

Marcin Głównodowodzący i mózg wszystkich operacji. Niewyczerpana skarbnica pomysłów, dzięki której możemy się rozwijać i udoskonalać nasze produkty oraz usługi. Często powtarza, że ciągle czuje w sobie wewnętrzne dziecko, dlatego jest pierwszym testerem naszych zabawek dla najmłodszych.

Jako przedsiębiorca nie wie, co to czas wolny, ale zawsze znajdzie chwilę, by kibicować polskiej reprezentacji w piłce nożnej.
Ewelina Prywatnie żona Marcina, zawodowo matka całego zespołu. Dba o porządek w papierach, a sprawy biurowe ogarnia najlepiej na świecie. Znajdzie dobre wyjście z każdej sytuacji, bo dla niej nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać!

Być może to dlatego, że w ramach relaksu po pracy chętnie sięga po skandynawskie kryminały.
Szymon Zawsze do Twojej dyspozycji. Nasze produkty nie mają dla niego tajemnic, przetestował je na sobie oraz wszystkich dzieciach w rodzinie. Puszczanie w świat wici o naszych nieszablonowych zabawkach stanowi dla niego życiową misję!

Uwielbia gotować i (ku radości całego zespołu) wychodzi mu to całkiem smacznie.
Lech Handlowiec z powołania. Uwielbia kontakt z ludźmi i nie boi się wyzwań. Odpowie na każde pytanie dotyczące naszych produktów i usług, a opowiadać o Melti, Belti i serii Mublo mógłby godzinami. Zapewniamy, że prowadzenie z nim interesów to czysta przyjemność!

Prywatnie porozmawiasz z nim na wszystkie tematy, byle były związane z… muzyką!
go up